شعار سال
سرویس: بانوان
زمان مخابره: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲|۰۹:۲۱
شناسه خبر: 8715
رونق صنعت، معدن و تجارت موجب تحقق برنامه های اقتصادی کشور می شود
فرماندار سلطانیه ایجاد رونق در بخش صنعت، معدن و تجارت را از مهمترین و اصلی‌ترین مسیرهای تحقق اهداف کشور در برنامه های اقتصادی عنوان کرد.
فرماندار سلطانیه

به گزارش پایگاه خبری اتاق تعاون ایران به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان، پرویز خالقی در جلسه بررسی و رفع موانع تولید و تجارت در شهرستان سلطانیه اظهار کرد: با پیگیری مسائل و مشکلات تولید‌کنندگان در سطح شهرستان و انعکاس آن به مقامات عالی کشوری تلاش می‌شود در مسیر رونق شهرستان قدم برداریم.
وی بار سنگین تحریم های ظالمانه و فشارهای اقتصادی را بر دوش سرمایه گذاران و فعالان حوزه تولید و تجارت کشور دانست و خاطرنشان کرد: حضور مدیران استانی در شهرستان و دیدار با فعالان حوزه تولید و تجارت شهرستان در زمینه رفع موانع تولید مثمر ثمر خواهد بود.
خالقی با بیان اینکه مراجعه های مکرر سرمایه گذاران به اداره ها، انرژی انجام فعالیت در تولید و اشتغال را از آنان سلب می کند، افزود: تلاش می کنیم این مراجعه ها در شهرستان سلطانیه به حداقل برسد.
فرماندار سلطانیه ضمن تسلیت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یاور امام راحل و مقام معظم رهبری، اظهار کرد: بی شک ادامه کار و تلاش جهت آبادانی کشور در راستای تحقق منویات ایشان خواهد بود.

...
http://iccnews.ir/p=8715
سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیکی
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده